Odszkodowania powypadkowe Mińsk Mazowiecki, Oddział mk-fianse Miałeś wypadek? Zadzwoń 25 471-03-90
Najwyższe uzyskane odszkodowanie - 600 000zł. - pokaz slaidów Zapewniamy stały kontakt telefoiczny - pokaz slaidów Bezpłatna analiza dokumentów. Bez wkładu własnego - pokaz slaidów Profesjonalnie zajmiemy się Twoją sprawą, abyś mógł czerpać przyjemność z pieniędzy, które dla Ciebie wywalczymy. - pokaz slaidów Miałeś wypadek? Nie jesteś pewien czy należy Ci się odszkodowanie? Sprawdzimy Twój przypadek! - Pokaz slaidów
O firmie

Odszkodowania powypadkowe

Metody działań Towarzystw Ubezpieczeniowych w kwestii wypłat odszkodowań w Polsce zna chyba każdy. Po prostu nie chcą płacić. Bazując na niewiedzy klienta i starając się jak najbardziej utrudnić postępowanie likwidacyjne zniechęcają ludzi do dalszego starania się o odszkodowanie. Niejednokrotnie proponują podpisanie niekorzystnej ugody lub wypłacaja rażąco niskie odszkodowanie, które w żaden sposób nie kompensuje szkód poniesionych przez klienta.

Nie zgadzając się z taką sytuacją stworzyliśmy firmę na bazie wieloletniego doświadczenia specjalistów z zakresu odszkodowań osobowych - adwokatów, radców prawnych, likwidatorów szkód oraz całej administracji potrzebnej do obsługi roszczeń.

Celem, a zarazem misją firmy jest:

uzyskanie adekwatnego odszkodowania do realnie poniesionej szkody.

Uzyskaliśmy już tysiące odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Dlatego Towarzystwa Ubezpieczeniowe liczą się z nami i traktują nas poważnie w negocjacjach. Wiedzą po prostu, że mają do czynienia z profesjonalistami.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dochodzeniu roszczeń z ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych od zakładów ubezpieczeń i innych podmiotów zobowiązanych do zaspokojenia świadczenia na rzecz poszkodowanego. Ponieważ wiemy dokładnie, za co możemy uzyskać odszkodowanie i jak to zrobić, odszkodowania uzyskiwane przy naszej pomocy są adekwatne do faktycznie poniesionej szkody. Zakład ubezpieczeń już na wstępie wie, że nie wykorzysta naiwności i nieświadomości poszkodowanego reprezentowanego przez nas w zakresie przysługujących mu praw.

Istniejemy od 2003r., zatrudniamy profesjonalną kadrę legitymującą się kilkunastoletnim doświadczeniem w przedmiotowej branży.


O najwyższej jakości naszych usług świadczy ponad 8700 zadowolonych klientów.

Współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni to wysokiej klasy prawnicy specjalizujący się w prawie ubezpieczeniowym.


Do Państwa dyspozycji oddajemy Dział Administracji i Obsługi Klienta oraz naszych przedstawicieli.Nasza administracja

kom. 662-231-609
biuro@odszkodowaniaminsk.pl


kontakt

Odszkodowania powypadkowe

kom. 662-231-609

e-mail: biuro@odszkodowaniaminsk.pl www.odszkodowaniaminsk.pl

kontakt odszkodowania powypadkowe Mińsk Mazowiecki
© 2011 wszystkie prawa zastrzeżone odszkodowaniaminsk.pl