Odszkodowania powypadkowe Mińsk Mazowiecki, Oddział mk-fianse Miałeś wypadek? Zadzwoń 25 471-03-90
Bezpłatna analiza dokumentów. Bez wkładu własnego - pokaz slaidów Profesjonalnie zajmiemy się Twoją sprawą, abyś mógł czerpać przyjemność z pieniędzy, które dla Ciebie wywalczymy. - pokaz slaidów Miałeś wypadek? Nie jesteś pewien czy należy Ci się odszkodowanie? Sprawdzimy Twój przypadek! - Pokaz slaidów Najwyższe uzyskane odszkodowanie - 600 000zł. - pokaz slaidów Zapewniamy stały kontakt telefoiczny - pokaz slaidów
Postępowanie sądowe

Odszkodowania powypadkowe

Dla naszych Klientów, zarówno tych, których sprawy będziemy prowadzić w początkowym etapie polubownie, kierując roszczenie o zapłatę, jak i tych, których nie satysfakcjonuje osiągnięte zadośćuczynienie lub świadczenie uzyskane we własnym zakresie, oferujemy możliwość dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sądowego, opartą na przejrzystych i czytelnych zasadach. Dotyczy to roszczeń, gdzie wskazujemy naszego adwokata jako zastępcę procesowego Klienta do reprezentowania jego osoby przed sądem, a Klient sam ponosi koszty postępowania, jak też tych, gdzie jedyną przeszkodą dochodzenia dalszych roszczeń jest bariera finansowa związana z poniesieniem kosztów wpisu sądowego, zastępstwa procesowego, zaliczek na biegłych itp. oraz ryzyko związane z niepowodzeniem sprawy.

Po szczegółowej analizie każdego przypadku indywidualnie i to pod wieloma względami, m.in.: wcześniejszych orzeczeń sądów w analogicznych bądź zbliżonych przypadkach, rachunku ekonomicznego i dotychczas zebranych doświadczeń oraz po uzgodnieniu warunków finansowania przejmujemy na siebie obowiązek płatności kosztów postępowania i ryzyka związanego z procesem sądowym.

Nie jest prawdą, że każda sprawa skierowana na wokandę jest „wygrana w przedbiegach” o czym zapewnia część kancelarii nie mających doświadczenia w tego typu sprawach. Jeśli ktoś postrzega to jako pewnik, radzimy sprawdzić to przed podjęciem decyzji.

U nas – analiza sprawy nic nie kosztuje!

Jeżeli chcą Państwo zadać pytanie naszym prawnikom prosimy o wypełnienie formularza w zakładce kontakt.Do Państwa wglądu/pobrania zamieszczamy także akty prawne. Wystarczy kliknąć w miniaturę by uzystać dostęp do pliku.


  • Dziennik ustaw
  • Kodeks Cywilny
  • Ustawa o odszkodowaniach
  • Ugoda
kontakt

Odszkodowania powypadkowe

kom. 662-231-609

e-mail: biuro@odszkodowaniaminsk.pl www.odszkodowaniaminsk.pl

kontakt odszkodowania powypadkowe Mińsk Mazowiecki
© 2011 wszystkie prawa zastrzeżone odszkodowaniaminsk.pl